Vladimír Veselý – tryskání ocelových konstrukcí a nátěry

Objednejte si naše mobilní pískování ocelových konstrukcí

Čeká vás renovace povrchu vašich strojních zařízení, dřevěného nábytku nebo třeba kvelbeného vinného sklepa? Obraťte se na nás. Nabízíme tryskání či pískování ocelových konstrukcí, dřeva i zdiva a povrchovou úpravu kovů včetně nátěrů. Naše mobilní tryskací jednotky dojedou až k vám do firmy či domů.

  • Řadová 885/22
  • Podivín
  • 691 45
  • mapa

Hodnocení

Více informací

Tryskání a úprava povrchu ocelových a kovových materiálů

Nevíte si rady s realizací obnovy povrchů vašich zemědělských strojů či ocelových konstrukcí staveb, ale i dřevěného nábytku či sklepního zdiva? Oslovte nás a my vám poradíme, jak na to. Doporučíme nejvhodnější postup podle druhu povrchu a s využitím nejmodernější techniky. Nabízíme tryskání ocelových konstrukcí pomocí mobilních jednotek, které operují přímo v terénu a pracují bez připojení elektrické energie. Technologie opracování tvrdých povrchů a materiálů proudem jemných částic je velmi účinná a je dokonalou přípravou před finální úpravou povrchu ve formě nátěru či nástřiku.Tryskání ocelových konstrukcí provádíme ekologickou struskou, ocelovou drtí nebo křemičitým pískem – pískováním.

Naší specializací je povrchová úprava kovů. Účinnější metoda ochrany ocele a kovů proti korozi, než jsou speciální nátěry, nástřiky , metalizace nebo aplikace nátěrového systému ZINGA, neexistuje. S výběrem nátěrových hmot a impregnace vám poradí naši zkušení pracovníci.

Pískování ocelových konstrukcí

Úpravu povrchů tvrdých materiálů pískováním křemičitým pískem vykonáváme v interiéru i exteriéru. Zajišťujeme nejen pískování ocelových konstrukcí a kovových předmětů, ale i dřevěného nábytku, chat, dřevěnic či oken a dveří. Zviditelnění přirozené krásy stáří dřeva v podobě letokruhů určitě stojí za to. Chcete okrášlit a zabezpečit strop kvelbeného vinného sklepa? Obraťte se na nás. Jako specialitku z portfolia pískování ocelových konstrukcí nabízíme tryskání automobilových veteránů.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • dle domluvy!

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.